Marki » M » kwiatowe « Grupy

160 Molinard dla kobiet

Mam: 1

żółtych kwiatów
160 Molinard dla kobiet Zdjęcia

160 marki Molinard to kwiatowe perfumy dla kobiet. 160 został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są konwalia i hiacynt; nutami serca są ylang-ylang i cyklamen; nutami bazy są cedr virginia, drzewo sandałowe i mech dębowy.

Konwalia Hiacynt

Ylang-ylang Cyklamen

Cedr Virginia Drzewo sandałowe mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 160 by Molinard.

160 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard 160, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard 160, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 160 marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 160 marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Moment Celine Dion Spring in Paris Aqaba Midnight Sun Donna Karan Donna Karan Gap Mandarin Jasmine No.094 Charles of the Ritz Forever Krystle Frederic Malle Lys Mediterranee DSH Perfumes LiLi Laura Ashley Dilys Dana Love's Baby Soft Lalique Fleur de Cristal The Body Shop Dreams Unlimited