Marki » M » orientalne « Grupy

Voodoo Child MojoMagique dla kobiet i mężczyzn

Voodoo Child MojoMagique dla kobiet i mężczyzn

skórzany

Voodoo Child marki MojoMagique to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Voodoo Child został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Marc Chaillan. Perfumy zawierają takie składniki, jak absolut z wanilii, kwiat pomarańczy, róża, nuty drzewne i skóra.

Absolut z wanilii Kwiat pomarańczy Róża Nuty drzewne Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Voodoo Child by MojoMagique.

Voodoo Child Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum MojoMagique Voodoo Child, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu MojoMagique Voodoo Child, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Voodoo Child marki MojoMagique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Voodoo Child marki MojoMagique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Annick Goutal Ambre Fétiche Yves Saint Laurent Opium Eau D'ete Summer Fragrance Valentino Very Valentino for Men Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Crystal Woman Fragonard Cette Nuit La Confidentiel Nasomatto Silver Musk Laura Mercier Nuits Enchantees Guerlain Elixir Charnel Oriental Brulant Demeter Fragrance HOTKISS Double Trouble Rochas Mystere Paul & Joe Bleu Ramon Molvizar Oriental Goldskin