Marki » M » kwiatowe « Grupy

Pixie Rose MojoMagique dla kobiet i mężczyzn

Pixie Rose MojoMagique dla kobiet i mężczyzn

ozonowy

Pixie Rose marki MojoMagique to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Pixie Rose został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Carlos Benaim. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża turecka, nuty owocowe, przyprawy, liść fiołka i piżmo.

Róża turecka Nuty owocowe Przyprawy Liść fiołka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pixie Rose by MojoMagique.

Pixie Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum MojoMagique Pixie Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu MojoMagique Pixie Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pixie Rose marki MojoMagique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pixie Rose marki MojoMagique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Beautiful Christian Dior I Love Dior Badgley Mischka Fleurs de Nuit Luciano Soprani Luciano Soprani Donna L`Erbolario Carnation Charles of the Ritz Forever Krystle Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps Opus Oils Burlesque: Gypsy Celine Dion Spring in Provence Costes Costes 2 InStyle Sex In The City Lustre Aftelier Candide