Marki » M » kwiatowe « Grupy

Belle MojoMagique dla kobiet i mężczyzn

Belle MojoMagique dla kobiet i mężczyzn

Belle marki MojoMagique to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Belle został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Le Guernec. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, jaśmin, cytrusy, czarny pieprz, mech dębowy, nuty drzewne, tuberoza i paczula.

Gardenia Jaśmin Cytrusy Czarny pieprz mech dębowy Nuty drzewne Tuberoza Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Belle by MojoMagique.

Belle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum MojoMagique Belle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu MojoMagique Belle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Belle marki MojoMagique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Belle marki MojoMagique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Fleurs d'Oranger Emanuel Ungaro Senso Yves Rocher Tendre Jasmin L`Erbolario Lavanda L`Erbolario Tuberosa Histoires de Parfums 1876 Philosophy Amazing Grace Cinq Mondes Eau Egyptienne Limited Edition Dorin Un Air de Damas Fullah Jovan White Musk Orla Kiely Orla Kiely L`Erbolario Frutto della Passione