Marki » M » kwiatowe « Grupy

Belle MojoMagique dla kobiet i mężczyzn

Belle MojoMagique dla kobiet i mężczyzn

tuberozowy

Belle marki MojoMagique to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Belle został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Le Guernec. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, jaśmin, cytrusy, czarny pieprz, mech dębowy, nuty drzewne, tuberoza i paczula.

Gardenia Jaśmin Cytrusy Czarny pieprz Mech dębowy Nuty drzewne Tuberoza Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Belle by MojoMagique.

Belle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum MojoMagique Belle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu MojoMagique Belle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Belle marki MojoMagique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Belle marki MojoMagique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible Sensual Yves Saint Laurent Paris Roses des Vergers Estée Lauder Beautiful Precious Drops Il Profvmo Cafe Vert Bogner Bogner Woman No.1 Crabtree & Evelyn Summer Hill Renee Mediterranean Lily Lancome Miracle Tendre Voyage biehl parfumkunstwerke al01 Le Couvent des Minimes Fleur d`Oranger Tsi-La Organic Misaki Fragonard Premier Peche