Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

LIVE NOW Inspired by Shanghai Mojo dla kobiet

LIVE NOW Inspired by Shanghai Mojo dla kobiet

LIVE NOW Inspired by Shanghai marki Mojo to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. LIVE NOW Inspired by Shanghai został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są grejpfrut, frezja i czerwone jabłko; nutami serca są lotos, piwonia i Śliwka; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka i wanilia.

Grejpfrut Frezja Czerwone jabłko

Lotos Piwonia Śliwka

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about LIVE NOW Inspired by Shanghai by Mojo.

LIVE NOW Inspired by Shanghai Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mojo LIVE NOW Inspired by Shanghai, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mojo LIVE NOW Inspired by Shanghai, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum LIVE NOW Inspired by Shanghai marki Mojo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu LIVE NOW Inspired by Shanghai marki Mojo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Fendi Fantasia Fendi Parfum d`Empire Osmanthus Interdite Ralph Lauren Ralph Wild Elizabeth Arden Mediterranean Breeze Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Elle Eau d`Ete CnR Create Sagittarius Oilily Lucky Girl MORE&MORE MORE&MORE Avon Sweet Honesty Everlasting Victoria`s Secret Secret Crush Stacked Style Fuji Flower Francesco Smalto Fullchoke for Women