Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

LIVE NOW Inspired by Paris Mojo dla kobiet

LIVE NOW Inspired by Paris Mojo dla kobiet

LIVE NOW Inspired by Paris marki Mojo to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. LIVE NOW Inspired by Paris został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, gorzka pomarańcza i czerwone jabłko; nutami serca są jaśmin, konwalia, fiołek i cyklamen; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, cedr virginia, ambra i wanilia.

Bergamotka Cytryna Amalfi Gorzka pomarańcza Czerwone jabłko

Jaśmin Konwalia Fiołek Cyklamen

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about LIVE NOW Inspired by Paris by Mojo.

LIVE NOW Inspired by Paris Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mojo LIVE NOW Inspired by Paris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mojo LIVE NOW Inspired by Paris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum LIVE NOW Inspired by Paris marki Mojo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu LIVE NOW Inspired by Paris marki Mojo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Lacroix Eau Florale Bleue Bath and Body Works Mango Mandarin Oriflame Pop Glam Glossy Pink Molinard Molinard de Molinard Beaute Marketing Inc Nuzzle For Her Iceberg Iceberg Twice Ice Fragonard Caresse Loewe A Mi Aire Guerlain Insolence Blooming Demeter Fragrance Apple Blossom M. Micallef Floral Next Just Pink Bloom