Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

LIVE NOW Inspired by Buenos Aires Mojo dla kobiet

LIVE NOW Inspired by Buenos Aires Mojo dla kobiet

LIVE NOW Inspired by Buenos Aires marki Mojo to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. LIVE NOW Inspired by Buenos Aires został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są różowy pieprz, czarna porzeczka i malina; nutami serca są jaśmin, konwalia i piwonia; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia i ambra.

Różowy pieprz Czarna porzeczka Malina

Jaśmin Konwalia Piwonia

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about LIVE NOW Inspired by Buenos Aires by Mojo.

LIVE NOW Inspired by Buenos Aires Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mojo LIVE NOW Inspired by Buenos Aires, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mojo LIVE NOW Inspired by Buenos Aires, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum LIVE NOW Inspired by Buenos Aires marki Mojo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu LIVE NOW Inspired by Buenos Aires marki Mojo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Cinema Givenchy Organza Indian Jasmin Nikos Sculpture Princesse Marina De Bourbon Nuit Des Bourbon Jean Patou Sublime Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes 3 Penhaligon`s Cornubia Ramon Molvizar White Goldskin Ava Luxe Rosa de la Luz GoodTrueBeautiful Forever Lily Thomas Sabo Charm Rose Florascent Aqua Floralis Jasmine