Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

LIVE NOW Inspired by Buenos Aires Mojo dla kobiet

LIVE NOW Inspired by Buenos Aires Mojo dla kobiet

LIVE NOW Inspired by Buenos Aires marki Mojo to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. LIVE NOW Inspired by Buenos Aires został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są różowy pieprz, czarna porzeczka i malina; nutami serca są jaśmin, konwalia i piwonia; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia i ambra.

Różowy pieprz Czarna porzeczka Malina

Jaśmin Konwalia Piwonia

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about LIVE NOW Inspired by Buenos Aires by Mojo.

LIVE NOW Inspired by Buenos Aires Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mojo LIVE NOW Inspired by Buenos Aires, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mojo LIVE NOW Inspired by Buenos Aires, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum LIVE NOW Inspired by Buenos Aires marki Mojo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu LIVE NOW Inspired by Buenos Aires marki Mojo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Truth Lush Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Stella McCartney Stella in Two Amber Jean Paul Gaultier Classique Prestige Revlon Fire & Ice Lavanila Laboratories Vanilla Blossom Crabtree & Evelyn Nantucket Briar Xerjoff Esquel Les Parfums de Rosine La Rose de Rosine Atelier Flou Shamsin Oriflame Midnight Pearl Florascent Aqua Floralis Jasmine