Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Be Sexy Mojo dla kobiet

Be Sexy Mojo dla kobiet

Miałem: 1

Be Sexy marki Mojo to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Be Sexy został wydany w 2008 roku. Nutę głowy stanowi czerwone jabłko; nutą serca jest nuty kwiatowe; nutami bazy są piżmo, ambra i drzewo sandałowe.

Czerwone jabłko

Nuty kwiatowe

Piżmo Ambra Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Be Sexy by Mojo.

Be Sexy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mojo Be Sexy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mojo Be Sexy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Be Sexy marki Mojo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Be Sexy marki Mojo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

La Prairie Midnight Rain Escada Escada Blue Romance Princesse Marina De Bourbon Marina De Bourbon Sweet Years Sweet Years Prive Acqua di Biella Janca Christian Dior Eau de Dolce Vita Bruno Banani Magic Women Tonino Lamborghini Overall MORE&MORE MORE&MORE Flirt! Rock N Rebel Ulric de Varens Varens & Moi L'Envie Sabon Shir (Lily)