Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Be Sexy Mojo dla kobiet

Be Sexy Mojo dla kobiet

Miałem: 1

Be Sexy marki Mojo to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Be Sexy został wydany w 2008 roku. Nutę głowy stanowi czerwone jabłko; nutą serca jest nuty kwiatowe; nutami bazy są piżmo, ambra i drzewo sandałowe.

Czerwone jabłko

Nuty kwiatowe

Piżmo Ambra Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Be Sexy by Mojo.

Be Sexy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mojo Be Sexy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mojo Be Sexy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Be Sexy marki Mojo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Be Sexy marki Mojo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Tutti Kiwi Roberto Cavalli Just Cavalli Her Lanvin Eclat d’Arpège Summer 2007 Lancome Tresor Sparkling Esprit Connect for Us Harajuku Lovers Harajuku Lovers G Halston Catalyst Lancome Tresor Sheer Fragrance So...? So...? Superstar Arno Sorel Jardins de Babel Hesperides Max Azria BCBGirls Metro Jeanne Arthes Mascarade