Marki » M » orientalno - drzewne « Grupy

Be Glamouros Mojo dla kobiet

Be Glamouros Mojo dla kobiet

Be Glamouros marki Mojo to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Be Glamouros został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są osmantus, bergamotka i róża; nutami serca są jaśmin i paczula; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Osmantus Bergamotka Róża

Jaśmin Paczula

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Be Glamouros by Mojo.

Be Glamouros Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mojo Be Glamouros, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mojo Be Glamouros, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Be Glamouros marki Mojo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Be Glamouros marki Mojo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Givenchy Pi Cacharel Nemo Calvin Klein Obsession for Men Givenchy Organza Indecence Gucci Envy for Men Salvador Dali Laguna Homme Guerlain Vol de Nuit Evasion Tom Ford Bois Rouge L`Occitane en Provence Eau des Baux Maitre Parfumeur et Gantier Eau de Parfum de George Sand Lili Bermuda Cedarwood Brooks Brothers Black Fleece