Marki » M » orientalno - drzewne « Grupy

Be Glamouros Mojo dla kobiet

Be Glamouros Mojo dla kobiet

Be Glamouros marki Mojo to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Be Glamouros został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są osmantus, bergamotka i róża; nutami serca są jaśmin i paczula; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Osmantus Bergamotka Róża

Jaśmin Paczula

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Be Glamouros by Mojo.

Be Glamouros Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mojo Be Glamouros, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mojo Be Glamouros, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Be Glamouros marki Mojo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Be Glamouros marki Mojo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Cacharel Gloria Estée Lauder Intuition for Men Ralph Lauren Purple Label Giorgio Armani Sensi Jewel Ted Lapidus Fou D`Elle Bois 1920 Real Patchouly Dana Ambush original S.T. Dupont S.T. Dupont Intense Pour Homme Etat Libre d`Orange Fat Electrician Atelier Cologne Bois Blonds Parah Noir Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal