Marki » M » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Be Candy Mojo dla kobiet

Be Candy Mojo dla kobiet

Mam: 1

kwaśny

Be Candy marki Mojo to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Be Candy został wydany w 2008 roku. Nutę głowy stanowi nuty owocowe; nutami serca są nuty kwiatowe i frezja; nutami bazy są malina i piżmo.

Nuty owocowe

Nuty kwiatowe Frezja

Malina Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Be Candy by Mojo.

Be Candy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mojo Be Candy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mojo Be Candy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Be Candy marki Mojo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Be Candy marki Mojo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Aquolina Pink Sugar Nina Ricci Les Belles de Ricci Amour d`Amandier Oilily Spanish Rose Chi Miss Chi Susanne Lang Vanilla Coconut Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Sucre Glace Voluspa Cocoa Tamarind Victoria`s Secret Coconut Passion Nina Ricci Le Paradis de Nina Puma Animagical Woman Revlon Pink Happiness Delicate Moments Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris