Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Modigliani Modigliani dla kobiet

Modigliani Modigliani dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Modigliani Modigliani dla kobiet Zdjęcia Modigliani Modigliani dla kobiet Zdjęcia

Modigliani marki Modigliani to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Modigliani został wydany w 1994 roku. Nutami głowy są anyż, bergamotka, mandarynka i bazylia; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, ylang-ylang, róża, orchidea, cyklamen i ananas; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, benzoes, fasolka tonka i wanilia.

Anyż Bergamotka Mandarynka Bazylia

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ylang-ylang Róża Orchidea Cyklamen Ananas

Piżmo Drzewo sandałowe Benzoes Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Modigliani by Modigliani.

Modigliani Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Modigliani Modigliani, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Modigliani Modigliani, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Modigliani marki Modigliani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Modigliani marki Modigliani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rasasi Al Taif Elizabeth Arden 5th Avenue Nights Joop! Muse Delle Grazie Paris Rouge Scents of Time Maya Gabriela Sabatini Summer Divine L`etre Aime Femme Teufels Kuche Tender Effection Yves Rocher Rose Ispahan JoAnne Bassett Contessa Xerjoff Dhajala Yves Rocher Clea