Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Tsuki Miya Shinma dla kobiet i mężczyzn

Tsuki Miya Shinma dla kobiet i mężczyzn

Tsuki Miya Shinma dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tsuki Miya Shinma dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tsuki Miya Shinma dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tsuki Miya Shinma dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Tsuki marki Miya Shinma to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Miya Shinma. Nutami głowy są bambus i malina; nutami serca są róża i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, heliotrop i piżmo.

Bambus Malina

Róża Jaśmin

Drzewo sandałowe Heliotrop Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tsuki by Miya Shinma.

Tsuki Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Miya Shinma Tsuki, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Miya Shinma Tsuki, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tsuki marki Miya Shinma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tsuki marki Miya Shinma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Summer by Kenzo Annick Goutal Songes Elizabeth Taylor Diamonds and Emeralds Domenico Caraceni Loren CoSTUME NATIONAL Scent Sheer Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Guerlain Terracotta Voile d'Ete Pierre Balmain La Mome Chopard Wish Magical Nights Frederic Fekkai Femme Fekkai Sensuelle Donatella Pecci Blunt Diable Au Corps Parfums de Coeur Sexiest Fantasies On The Prowl