Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Wild Blackberry Mistral dla kobiet

Wild Blackberry Mistral dla kobiet

Wild Blackberry marki Mistral to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są jeżyna, grenadyna, cytryna amalfi i pomarańcza; nutą serca jest liść fiołka; nutami bazy są wanilia i piżmo.

Jeżyna Grenadyna Cytryna Amalfi Pomarańcza

Liść fiołka

Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wild Blackberry by Mistral.

Wild Blackberry Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mistral Wild Blackberry, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mistral Wild Blackberry, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wild Blackberry marki Mistral. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wild Blackberry marki Mistral reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lise Watier Folies Neiges Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Women Summer Edition Gianfranco Ferre Ferré Rose Princesse Lacoste Touch of Pink Carolina Herrera 212 on Ice 2004 Paco Rabanne Ultrared Comptoir Sud Pacifique Fleurs des Caraibes CnR Create Sagittarius Usher Usher She Loewe Loewe L Gres Cabotine Rose Givenchy Very Irresistible Soleil d'Etè