Marki » M » kwiatowe « Grupy

Verbena Flower Mistral dla kobiet

Verbena Flower Mistral dla kobiet

ziołowy

Verbena Flower marki Mistral to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak mięta, imbir, kardamon, róża, cytryna amalfi i werbena.

Mięta Imbir Kardamon Róża Cytryna Amalfi Werbena

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Verbena Flower by Mistral.

Verbena Flower Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mistral Verbena Flower, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mistral Verbena Flower, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Verbena Flower marki Mistral. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Verbena Flower marki Mistral reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Surreal Perry Ellis 360° Bond No 9 Chelsea Flowers Hilde Soliani Ti Amo: Margherita Creed 2000 Fleurs Opus Oils Island Girl: Island (Hawaiian) Calypso Christiane Celle Calypso Mimosa Bond No 9 New York Fling Caron Narcisse Blanc M. Micallef Les 4 Saisons: Hiver Yves Rocher Pivoine Aloha Beauty Tropical Gardenia