Marki » M » kwiatowe « Grupy

Verbena Flower Mistral dla kobiet

Verbena Flower Mistral dla kobiet

ziołowy

Verbena Flower marki Mistral to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak mięta, imbir, kardamon, róża, cytryna amalfi i werbena.

Mięta Imbir Kardamon Róża Cytryna Amalfi Werbena

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Verbena Flower by Mistral.

Verbena Flower Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mistral Verbena Flower, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mistral Verbena Flower, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Verbena Flower marki Mistral. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Verbena Flower marki Mistral reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre Ferre Rose Coach Coach Romeo Gigli G Gigli Princesse Marina De Bourbon Aqua di Aqua David & Victoria Beckham Intimately Beckham Tous Summer Montale Sunset Flowers Liz Claiborne Vivid Memo Jannat Maitre Parfumeur et Gantier Bahiana Guerlain Shalimar Eau de Parfum 2009 Mirato Malizia Bon Bons Oxygen Bubble