Marki » M » kwiatowo - wodne « Grupy

Nymphea Mistral dla kobiet

Nymphea Mistral dla kobiet

wodny
żółtych kwiatów

Nymphea marki Mistral to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Nymphea został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są ylang-ylang, galbanum i czarna porzeczka; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, lilia wodna i nuty wodne; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Ylang-ylang Galbanum Czarna porzeczka

Goździk (roślina) Jaśmin Lilia wodna Nuty wodne

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nymphea by Mistral.

Nymphea Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mistral Nymphea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mistral Nymphea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nymphea marki Mistral. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nymphea marki Mistral reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Cacharel Eau de Eden Rochas Aquawoman Avon Blue Rush for Her Michael Kors Island Ella Mikao Yujin Aqua The Body Shop Aqua Lily Menard L'eau de Ryokuei Jaguar Jaguar Fresh Woman Bvlgari Omnia Green Jade Susanne Lang Sula Lily Lotus Michel Germain Deauville Coty Ghost Myst