Marki » M » orientalno - waniliowe « Grupy

Nirvana Mistral dla kobiet

Nirvana Mistral dla kobiet

karmelowy
kakaowy

Nirvana marki Mistral to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Nirvana został wydany w 2010 roku. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są biały miód, karmel i czerwone jagody; nutami bazy są paczula, wanilia i kakao.

Bergamotka

Biały miód Karmel Czerwone jagody

Paczula Wanilia Kakao

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nirvana by Mistral.

Nirvana Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mistral Nirvana, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mistral Nirvana, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nirvana marki Mistral. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nirvana marki Mistral reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Estée Lauder Youth-Dew Amber Nude Kenzo Kenzo Amour Montale Vanilla Extasy Red Pearl Red Pearl Coty Vanilla Fields Tonatto Profumi Magnifico Corine de Farme M'zelle Vanille Chocolat Carol`s Daughter Almond Cookie Carol`s Daughter Ecstasy Jessica Simpson Dessert Treats Cupcake Jessica Simpson Dessert Treats Candy Yves Rocher Folies de Saisons Delires d'Automne