Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Clementine Mistral dla kobiet

Clementine Mistral dla kobiet

Clementine marki Mistral to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Clementine został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza i mandarynka; nutami serca są jaśmin, konwalia i ananas; nutami bazy są piżmo, kwiat afrykańskiej pomarańczy, cedr virginia i ambra.

Bergamotka Pomarańcza Mandarynka

Jaśmin Konwalia Ananas

Piżmo Kwiat afrykańskiej pomarańczy Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clementine by Mistral.

Clementine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mistral Clementine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mistral Clementine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clementine marki Mistral. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clementine marki Mistral reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clinique Clinique Happy Tommy Hilfiger True Star Ghost Ghost Summer Moon Donna Karan DKNY Women Summer Puma Jamaica ² Woman Bath and Body Works Sweet Pea Calypso St. Barth Lily Lancome Tresor Sheer Fragrance Voluspa Green Datura Kylie Minogue Pink Sparkle Laila Bagge You Rock Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 1 Ananas Sativa