Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Clementine Mistral dla kobiet

Clementine Mistral dla kobiet

Clementine marki Mistral to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Clementine został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza i mandarynka; nutami serca są jaśmin, konwalia i ananas; nutami bazy są piżmo, kwiat afrykańskiej pomarańczy, cedr virginia i ambra.

Bergamotka Pomarańcza Mandarynka

Jaśmin Konwalia Ananas

Piżmo Kwiat afrykańskiej pomarańczy Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clementine by Mistral.

Clementine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mistral Clementine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mistral Clementine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clementine marki Mistral. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clementine marki Mistral reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Les Belles de Ricci Cherry Fantasy Jacomo Aura for Women Joop! Joop! Homme Chill Out Abercrombie & Fitch 8 Novae Plus Pearl Silver Yves Saint Laurent Vice Versa Jean Patou Eau de Patou Lollia Believe Perfumer`s Workshop Samba Kiss Me Victoria`s Secret Very Sexy Now The Beauty of Brazil Filles des Iles Floral Solaire LR Beauty Queen