Marki » M » orientalno - drzewne « Grupy

Balinese Vanilla Mistral dla kobiet

Balinese Vanilla Mistral dla kobiet

Balinese Vanilla marki Mistral to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, geranium, ambra, nuty drzewne i paczula.

Wanilia Geranium Ambra Nuty drzewne Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Balinese Vanilla by Mistral.

Balinese Vanilla Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mistral Balinese Vanilla, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mistral Balinese Vanilla, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Balinese Vanilla marki Mistral. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Balinese Vanilla marki Mistral reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Calvin Klein Obsession Night for Men Diesel Zero Plus Masculine Shiseido Feminite du Bois Givenchy Les Parfums Mythiques - Organza Indecence L`Occitane en Provence Ambre John Varvatos John Varvatos Keiko Mecheri Patchoulissime Joop! Joop! Femme L`Artisan Parfumeur Passage d'Enfer Lorenzo Villoresi Alamut By Kilian Pure Oud Le Labo Another 13