Marki » M » orientalno - przyprawowe « Grupy

Missoni Colori - Missoni Gianduia Missoni dla kobiet

Missoni Colori - Missoni Gianduia Missoni dla kobiet

kakaowy
Missoni Colori - Missoni Gianduia Missoni dla kobiet Zdjęcia

Missoni Colori - Missoni Gianduia marki Missoni to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Missoni Colori - Missoni Gianduia został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ciemna czekolada i ambra.

Ciemna czekolada Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Missoni Colori - Missoni Gianduia by Missoni.

Missoni Colori - Missoni Gianduia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Missoni Missoni Colori - Missoni Gianduia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Missoni Missoni Colori - Missoni Gianduia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Missoni Colori - Missoni Gianduia marki Missoni. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Missoni Colori - Missoni Gianduia marki Missoni reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Montblanc Presence Romeo Gigli Romeo Gigli Uomo Al Haramain Perfumes Al Buraq Sahlini Parfums Femininde Antonio Banderas Seduction in Black Police Pure Police Pure DNA Homme Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 5: Bois de Chocolat Demeter Fragrance Cinnamon Bark Antonio Banderas The Secret Sinfonia di Note Jardin d’Orient Burberry Burberry Brit New Year Edition Pour Homme Swiss Arabian Fadeitak