Marki » M » orientalno - przyprawowe « Grupy

Missoni Colori - Missoni Gianduia Missoni dla kobiet

Missoni Colori - Missoni Gianduia Missoni dla kobiet

kakaowy
Missoni Colori - Missoni Gianduia Missoni dla kobiet Zdjęcia

Missoni Colori - Missoni Gianduia marki Missoni to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Missoni Colori - Missoni Gianduia został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ciemna czekolada i ambra.

Ciemna czekolada Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Missoni Colori - Missoni Gianduia by Missoni.

Missoni Colori - Missoni Gianduia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Missoni Missoni Colori - Missoni Gianduia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Missoni Missoni Colori - Missoni Gianduia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Missoni Colori - Missoni Gianduia marki Missoni. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Missoni Colori - Missoni Gianduia marki Missoni reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Karl Lagerfeld Photo Roger & Gallet Bouquet Imperial Montale Blue Amber L`Artisan Parfumeur Navegar Eau D`Italie Baume du Doge Giorgio Armani Attitude Extreme Tesori d`Oriente Zenzero Ayala Moriel Bois d'Hiver DSH Perfumes Epices d'Hiver Thymes Ambersweet Orange Carolina Gynning Passion Il Profvmo Chocolat Amere