Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Missoni Colori - Missoni Arancio Missoni dla kobiet

Missoni Colori - Missoni Arancio Missoni dla kobiet

Missoni Colori - Missoni Arancio Missoni dla kobiet Zdjęcia Missoni Colori - Missoni Arancio Missoni dla kobiet Zdjęcia

Missoni Colori - Missoni Arancio marki Missoni to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Missoni Colori - Missoni Arancio został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak mandarynka, gorzka pomarańcza i nieśplik japoński.

Mandarynka Gorzka pomarańcza Nieśplik japoński

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Missoni Colori - Missoni Arancio by Missoni.

Missoni Colori - Missoni Arancio Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Missoni Missoni Colori - Missoni Arancio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Missoni Missoni Colori - Missoni Arancio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Missoni Colori - Missoni Arancio marki Missoni. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Missoni Colori - Missoni Arancio marki Missoni reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Donna Karan DKNY Men Montale Aromatic Lime Davidoff Echo Summer Fizz Joop! Joop! Go Hot Summer 2008 Bond No 9 Nouveau Bowery O Boticario Speed Man Creed Royal Water Maitre Parfumeur et Gantier Fraiche Badiane Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 2 Cuba Paris Cuba Jungle Tiger Clarins Eau Dynamisante Collector Heart Edition 2010 Azzaro Chrome Bois Precieux