Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Missoni Colori - Missoni Arancio Missoni dla kobiet

Missoni Colori - Missoni Arancio Missoni dla kobiet

aldehydowy
Missoni Colori - Missoni Arancio Missoni dla kobiet Zdjęcia Missoni Colori - Missoni Arancio Missoni dla kobiet Zdjęcia

Missoni Colori - Missoni Arancio marki Missoni to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Missoni Colori - Missoni Arancio został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak mandarynka, gorzka pomarańcza i nieśplik japoński.

Mandarynka Gorzka pomarańcza Nieśplik japoński

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Missoni Colori - Missoni Arancio by Missoni.

Missoni Colori - Missoni Arancio Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Missoni Missoni Colori - Missoni Arancio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Missoni Missoni Colori - Missoni Arancio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Missoni Colori - Missoni Arancio marki Missoni. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Missoni Colori - Missoni Arancio marki Missoni reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Clinique Clinique Happy Air-Val International Bob Esponja Trance Essence Chen Xi First Light of Dawn Il Profvmo Osmo Scents Citron Sauvage Leonard Eau Fraiche de Leonard Jo Wood Organics Amka Patyka Hesperide Tommy Hilfiger Tommy Le Jardin Retrouve Eau des Délices Manchester Manchester Cologne Keiko Mecheri Tarifa Clarins Eau Dynamisante Collector Heart Edition 2010