Marki » M » kwiatowo - wodne « Grupy

Missoni Acqua Missoni dla kobiet

Mam: 1

ozonowy
wodny
Missoni Acqua Missoni dla kobiet Zdjęcia Missoni Acqua Missoni dla kobiet Zdjęcia Missoni Acqua Missoni dla kobiet Zdjęcia Missoni Acqua Missoni dla kobiet Zdjęcia Missoni Acqua Missoni dla kobiet Zdjęcia

Missoni Acqua marki Missoni to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Missoni Acqua został wydany w 2007 roku. Missoni Acqua stworzyli Trudi Loren i Maurice Roucel. Nutami głowy są melon, grejpfrut, bergamotka i narcyz; nutami serca są piwonia, frezja, fiołek i konwalia; nutami bazy są jaśmin i toskański irys.

Melon Grejpfrut Bergamotka Narcyz

Piwonia Frezja Fiołek Konwalia

Jaśmin Toskański irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Missoni Acqua by Missoni.

Giorgio Beverly Hills Blue

Missoni Acqua Recenzje Perfum

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Testuje, testuje i...testuje...
Zakupilam kiedys duzy 100ml flakon w ciemno skuszona nazwa - Acqua.
Zapach wodne sa jednymi z moich ulubionych wiec widzac nuty zapachowe Acqua pomyslalam ze zapach nie moze mi sie nie spodobac.
I tu nastapilo zdziwienie.
Zapach nie wydaje mi sie byc wodny.
Ku mojemu zdziwieniu wydaje sie byc gorzki i pieprzny. Nie mam pojecia jak go opisac, bo spodziewalam sie melona, takiego z niezwykle soczysta orzezwiajaca pulpa, a w zamian dostalam mlynek czarnego pieprzu.
Nie mam pojecia czy to wina mojej skory, ktora tak zmienia ten zapach, ale Acqua wydaje sie byc kwiatowo pikantna raczej niz orzezwiajaco wodna.
Bede nadal testowac bo dom mody Missoni slynie z produktow najwyzszej jakosci i w tym miejscu wcale nie zamierzam umnijeszac zapachowi Acqua bo z pewnoscia jest ciekawy.
Mylaca jest jedynie kategoria olfaktoryczna bo nie jest to zapach wodny, a do zapachow wodnych producent zaliczyl ten zapach i pod takim ''szyldem'' go sprzedaje.
Musze go wyprobowac jeszcze kilka razy, bo zanim go skresle wole sprawdzic jak sie sprawdza w roznych warunkach pogodowych i temperaturach otoczenia.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Missoni Missoni Acqua, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Missoni Missoni Acqua, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Missoni Acqua marki Missoni. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Missoni Acqua marki Missoni reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Lanvin Oxygene Oscar de la Renta Oscar Bamboo Avon Blue Rush for Her Celine Dion Chic Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Donna Calvin Klein CK One Summer 2010 Bath and Body Works P.S. I Love You Spring Fling Roberto Capucci Nuance Ebba Los Angeles Miss Marisa Nuit Romane Jet 365 Island Holiday Bobbi Brown Beach Coleen Rooney Coleen X