Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Missoni Missoni dla kobiet

Missoni Missoni dla kobiet

kakaowy
Missoni Missoni dla kobiet Zdjęcia Missoni Missoni dla kobiet Zdjęcia Missoni Missoni dla kobiet Zdjęcia Missoni Missoni dla kobiet Zdjęcia Missoni Missoni dla kobiet Zdjęcia Missoni Missoni dla kobiet Zdjęcia Missoni Missoni dla kobiet Zdjęcia

Missoni marki Missoni to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Missoni został wydany w 2006 roku. Missoni stworzyli Maurice Roucel i Trudi Loren. Nutami głowy są mandarynka, bergamotka i gorzka pomarańcza; nutami serca są piwonia, magnolia i róża; nutami bazy są ambra i ciemna czekolada.

Mandarynka Bergamotka Gorzka pomarańcza

Piwonia Magnolia Róża

Ambra Ciemna czekolada

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Missoni by Missoni.

Missoni Recenzje Perfum

Lizbet
Lizbet

Uwielbiam zapach czekolady, ale w większości czekoladowych perfum trudno mi go wyczuć, zazdroszczę tym, którzy mają większą łatwość w tym zakresie. Missoni w końcu mnie zaspokoił.

Mamy tu odę do gorzkiego kakao, jest wyraźne i intrygujące. W tle początkowa bergamotka ustępuje miejsca kwiatom, najwyraźniej zaznacza swą obecność róża. Dzięki goryczy zapach jest niebanalny, bardzo zmysłowy. Średnia projekcja, dobra trwałość. Szczególnie pięknie rozwija się przy wysokich temperaturach powietrza.

Kolejny piękny zapach, który zakończył żywot. Mam nadzieję, że Missoni nie pogrzebał go zupełnie i jeszcze kiedyś się pojawi z powrotem. Marzyć - dobra rzecz.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Missoni Missoni, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Missoni Missoni, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Missoni marki Missoni. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Missoni marki Missoni reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Figue - Iris Benetton Energy Woman Marc O`Polo Marc O`Polo Woman 2006 Montale Soleil de Capri Lobogal Lobogal Gold Entre Filles Saison 3 Andy Warhol Marilyn Rouge Jeanne Arthes Lovely Sweet Sixteen Agatha Ruiz de la Prada Oh La La! Victoria`s Secret Secret Charm Ulric de Varens Mini Varens 29 Arno Sorel It Is