Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Aria Missoni Missoni dla kobiet

Aria Missoni Missoni dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 1

Aria Missoni Missoni dla kobiet Zdjęcia Aria Missoni Missoni dla kobiet Zdjęcia

Aria Missoni marki Missoni to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Aria Missoni został wydany w 1987 roku. Nutami głowy są ananas, banan, malina, brzoskwinia, bergamotka i cytryna; nutami serca są goździk (roślina), tuberoza, jaśmin, ylang-ylang, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, piżmo, wanilia i cedr.

Ananas Banan Malina Brzoskwinia Bergamotka Cytryna

Goździk (roślina) Tuberoza Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aria Missoni by Missoni.

Aria Missoni Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Missoni Aria Missoni, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Missoni Aria Missoni, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aria Missoni marki Missoni. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aria Missoni marki Missoni reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Esprit Connect for Her Etienne Aigner Private Number Victoria`s Secret Dream Angels Desire Jessica McClintock Silk Ribbons Sarantis B.U. Dreamy Corine de Farme Barcelona Night Rasasi Innocence Infusion Organique Indochine Revlon Pink Happiness Little Secrets MOR Lychee Flower Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Baby Christophe Guillarme Le Tapis Rouge