Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Aria Missoni Missoni dla kobiet

Aria Missoni Missoni dla kobiet

Aria Missoni Missoni dla kobiet Zdjęcia Aria Missoni Missoni dla kobiet Zdjęcia

Aria Missoni marki Missoni to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Aria Missoni został wydany w 1987 roku. Nutami głowy są ananas, banan, malina, brzoskwinia, bergamotka i cytryna; nutami serca są goździk (roślina), tuberoza, jaśmin, ylang-ylang, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, piżmo, wanilia i cedr.

Ananas Banan Malina Brzoskwinia Bergamotka Cytryna

Goździk (roślina) Tuberoza Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aria Missoni by Missoni.

Aria Missoni Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Missoni Aria Missoni, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Missoni Aria Missoni, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aria Missoni marki Missoni. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aria Missoni marki Missoni reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Connexion Moschino Moschino Funny! Sonia Rykiel Rykiel Rose Police Police Caribbean Pierre Cardin Pierre Cardin pour Femme Memo Inlé Donna Karan DKNY Be Delicious Charmingly Delicious Byredo Pulp Flirt! Flirtatious Marc O`Polo Marc O`Polo Women Acorelle Amande de Ble Kristel Saint Martin Orientalia