Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Miss Sixty Summer Collection 2008 Miss Sixty dla kobiet

Miss Sixty Summer Collection 2008 Miss Sixty dla kobiet

tropikalny
kwaśny

Miss Sixty Summer Collection 2008 marki Miss Sixty to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Miss Sixty Summer Collection 2008 został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są malina, marakuja i cytryna; nutami serca są jaśmin, konwalia i mango; nutami bazy są pralina, piżmo i cedr.

Malina Marakuja Cytryna

Jaśmin Konwalia Mango

Pralina Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Sixty Summer Collection 2008 by Miss Sixty.

Miss Sixty Summer Collection 2008 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Miss Sixty Miss Sixty Summer Collection 2008, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Miss Sixty Miss Sixty Summer Collection 2008, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Sixty Summer Collection 2008 marki Miss Sixty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Sixty Summer Collection 2008 marki Miss Sixty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Emporio Remix for Her Esprit Connect for Us Givenchy Insense Ultramarine Beach Girl Marc O`Polo Marc O`Polo Woman 2006 Ineke Chemical Bonding Christian Dior J`Adore L`Absolu Charriol Charriol Eau de Toilette Acqua di Stresa Fiori di Stresa So...? So...? What Esme Rene Perfetto Lulu Castagnette Lady Castagnette Royal Apothic Venetian Grove