Marki » M » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Miss Sixty Rock Muse Miss Sixty dla kobiet

Miss Sixty Rock Muse Miss Sixty dla kobiet

kwaśny
Miss Sixty Rock Muse Miss Sixty dla kobiet Zdjęcia Miss Sixty Rock Muse Miss Sixty dla kobiet Zdjęcia Miss Sixty Rock Muse Miss Sixty dla kobiet Zdjęcia Miss Sixty Rock Muse Miss Sixty dla kobiet Zdjęcia

Miss Sixty Rock Muse marki Miss Sixty to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Miss Sixty Rock Muse został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie Salamagne. Nutami głowy są Śliwka, agrest, grejpfrut, czerwona porzeczka i bergamotka; nutami serca są jaśmin, herbata, heliotrop i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ryż basmati, paczula, piżmo i wetyweria.

Śliwka Agrest Grejpfrut Czerwona porzeczka Bergamotka

Jaśmin Herbata Heliotrop Róża

Drzewo sandałowe Ryż Basmati Paczula Piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Sixty Rock Muse by Miss Sixty.

Miss Sixty Rock Muse Recenzje Perfum

amanda
amanda

Paczulowo różane z dodatkiem odrobiny kwaskowatej porzeczki. Z czasem nabierają większej słodyczy,to przez heliotrop i dojrzały agrest.
Idą w kierunku delikatnej krmowości.
Zupełnie przeciętne,ale w noszeniu przyjemnie bezpieczne,do miejsc gdzie wskazany jest raczej umiar perfumeryjny.

gugusia
gugusia

Fakt, bardzo udana kompozycja jak na markę ubraniową. Klimat zaczerpnięty z Pereł czy też Midnight Poison, tu jednak w ugrzecznionej wersji.
Połączenie paczuli z różą udane, choc ma dla mnie jakąs drażniącą nutę. Jakiegoś taniego alkoholu, no niestety, tak to czuję ;) Poza tym troszkę owocków na jaśminowo-sandałowej bazie.

Trwałośc - fatalna. Ze mnie znika po 30 min.
Projekcja - bliskoskórny.
Flakonik - oryginalny, choc jakośc wykonania pozostawia wiele do życzenia..

go_go_yubari
go_go_yubari

Jeśli lubisz zestaw paczula + róża, to Rock Muse jest dla Ciebie. Flakon jest paskudny- to fakt, ale można przymknąć oko, gdyż perfumy są naprawdę dobre. Duet znany z Perles du Lalique, Elle czy Midnight Poison, tutaj podany w wersji pozbawionej kamfory, piwnicy, stęchlizny. Jest odrobinę słodziej, ale nadal elegancko, klasycznie, odrobinę szyprowo, choć to pewnie tylko mój nos zmylony przez dużą ilość czarnej herbaty.

Perfumy tanie jak barszcz, a naprawdę dobre. Do pracy, do biura. Nie zmęczą otoczenia, a na pewno dodadzą powagi.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Miss Sixty Miss Sixty Rock Muse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Miss Sixty Miss Sixty Rock Muse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Sixty Rock Muse marki Miss Sixty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Sixty Rock Muse marki Miss Sixty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Giorgio Armani Armani Privé Cologne Eclat de Jasmin Ralph Lauren Pure Turquoise Givenchy Givenchy III Krizia Krizia Donna Istinto Sean John Unforgivable Women Black Marks and Spencer True Red David & Victoria Beckham Signature for Her Ulric de Varens Varens essentiel Cassis Douceur DSH Perfumes Minuit Arno Sorel Mitsy Long Lost Perfume Maroc Cerruti Nino Cerruti Pour Femme