Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Miss Sixty Flower Power Miss Sixty dla kobiet

Miss Sixty Flower Power Miss Sixty dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

wodny

Miss Sixty Flower Power marki Miss Sixty to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Miss Sixty Flower Power został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, mandarynka, różowy grejpfrut, gruszka i arbuz; nutami serca są magnolia, fiołek, frezja, jaśmin, jabłko i róża; nutami bazy są irys, ambra, kokos, piżmo, wanilia i wetyweria.

Czarna porzeczka Mandarynka Różowy grejpfrut Gruszka Arbuz

Magnolia Fiołek Frezja Jaśmin Jabłko Róża

Irys Ambra Kokos Piżmo Wanilia Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Sixty Flower Power by Miss Sixty.

Miss Sixty Flower Power Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Miss Sixty Miss Sixty Flower Power, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Miss Sixty Miss Sixty Flower Power, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Sixty Flower Power marki Miss Sixty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Sixty Flower Power marki Miss Sixty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre GF Ferre Lei-Her Clarins Par Amour Toujour Clinique Clinique Happy Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Paris Hilton Can Can Parfum d`Empire Osmanthus Interdite Yves Saint Laurent Baby Doll Magic Maria Sharapova Maria Sharapova Benefit B Spot O Boticario Ma Cherie Jeans Next Just Pink Bloom Pupa In Case of Love