Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Miss Sixty Elixir Miss Sixty dla kobiet

Miss Sixty Elixir Miss Sixty dla kobiet

Miałem: 1

lekko korzenny
Miss Sixty Elixir Miss Sixty dla kobiet Zdjęcia Miss Sixty Elixir Miss Sixty dla kobiet Zdjęcia Miss Sixty Elixir Miss Sixty dla kobiet Zdjęcia

Miss Sixty Elixir marki Miss Sixty to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Miss Sixty Elixir został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie Salamagne. Nutami głowy są grejpfrut i anyż gwiazdkowaty; nutą serca jest lotos; nutami bazy są drzewo sandałowe i wanilia.

Grejpfrut Anyż gwiazdkowaty

Lotos

Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Sixty Elixir by Miss Sixty.

Miss Sixty Elixir Recenzje Perfum

Miss Sixty Elixir by Miss Sixty 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Miss Sixty Miss Sixty Elixir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Miss Sixty Miss Sixty Elixir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Sixty Elixir marki Miss Sixty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Sixty Elixir marki Miss Sixty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annayake Yukimi Christian Dior Poison Salvador Dali Purplelips Aubusson Perle d`Aubusson Manuel Canovas Anse Turqouise Halston Halston Woman Calvin Klein CK IN2U Her Collectables Les Parfums de Rosine Secrets de Rose Antoine & Lili Holy Champa Allegri Allegri Gucci Gucci Guilty Strange Invisible Perfumes Moon Garden