Marki » M » orientalno - waniliowe « Grupy

Malizia Bon Bons Sweet Vanilla Mirato dla kobiet

Malizia Bon Bons Sweet Vanilla Mirato dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

lekko korzenny

Malizia Bon Bons Sweet Vanilla marki Mirato to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia.

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Malizia Bon Bons Sweet Vanilla by Mirato.

Malizia Bon Bons Sweet Vanilla Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mirato Malizia Bon Bons Sweet Vanilla, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mirato Malizia Bon Bons Sweet Vanilla, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Malizia Bon Bons Sweet Vanilla marki Mirato. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Malizia Bon Bons Sweet Vanilla marki Mirato reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Chopard Casmir Giorgio Armani Emporio Armani Night Thierry Mugler Innocent Comptoir Sud Pacifique Vanille Extreme Eau de Toilette Bond No 9 Coney Island Yves Saint Laurent Opium Poesie de Chine pour Femme Coty Vanilla Musk Ulric de Varens Mini Pink Ava Luxe Loves True Bluish Light Sabon Oneg (Patchouli Vanilla) Huitieme Art Parfums Sucre d`Ebene Rituals No. 09 Vanilla & Sweet Orange Drops