Marki » M » orientalno - waniliowe « Grupy

Malizia Bon Bons Sweet Vanilla Mirato dla kobiet

Malizia Bon Bons Sweet Vanilla Mirato dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

lekko korzenny

Malizia Bon Bons Sweet Vanilla marki Mirato to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia.

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Malizia Bon Bons Sweet Vanilla by Mirato.

Malizia Bon Bons Sweet Vanilla Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mirato Malizia Bon Bons Sweet Vanilla, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mirato Malizia Bon Bons Sweet Vanilla, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Malizia Bon Bons Sweet Vanilla marki Mirato. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Malizia Bon Bons Sweet Vanilla marki Mirato reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Serge Lutens Un Bois Vanille Bond No 9 Coney Island Isabella Rossellini IsaBella The Body Shop Vanilla Laura Mercier Eau Gourmande Creme Brulee Lollia Wish Demeter Fragrance Caramel Demeter Fragrance Ginger Cookie Victoria`s Secret Amber Romance Corine de Farme M'zelle Vanille Passion Yves Rocher Cap Nature Feeries Lactees Serge Lutens Rahat Loukoum