Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Malizia Bon Bons Primobacio Mirato dla kobiet

Malizia Bon Bons Primobacio Mirato dla kobiet

Mam: 1

kwaśny

Malizia Bon Bons Primobacio marki Mirato to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak hurma, jagoda, malina, róża i drzewo sandałowe.

Hurma Jagoda Malina Róża Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Malizia Bon Bons Primobacio by Mirato.

Malizia Bon Bons Primobacio Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mirato Malizia Bon Bons Primobacio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mirato Malizia Bon Bons Primobacio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Malizia Bon Bons Primobacio marki Mirato. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Malizia Bon Bons Primobacio marki Mirato reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior J`Adore Summer Fragrance Celine Collection Pastel So...? So...? On the beach Montale Fruits of the Musk Royal Apothic Venetian Grove Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Spring / Summer Collection 2008 Victoria`s Secret Delicate Petals Jacadi Jacadi Fille Chantal Thomass Ame Coquine Voluspa Pink Fatale Guerlain Insolence Eau Glacee Guepard Miss Guepard