Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Malizia Bon Bons Primobacio Mirato dla kobiet

Malizia Bon Bons Primobacio Mirato dla kobiet

Mam: 1

kwaśny

Malizia Bon Bons Primobacio marki Mirato to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak hurma, jagoda, malina, róża i drzewo sandałowe.

Hurma Jagoda Malina Róża Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Malizia Bon Bons Primobacio by Mirato.

Malizia Bon Bons Primobacio Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mirato Malizia Bon Bons Primobacio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mirato Malizia Bon Bons Primobacio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Malizia Bon Bons Primobacio marki Mirato. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Malizia Bon Bons Primobacio marki Mirato reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Promesse Eau Fraîche Jil Sander Jil Sander No 4 Oriflame Volare Spring Flower Parfum Yves Saint Laurent Elle Summer Fragrance 2008 Roccobarocco Silver Jeans Etro Vicolo Fiori Victoria`s Secret Sexy Little Thing Miss Sixty Miss Breil Milano My Breil Joop! Joop! Thrill Woman Marc Jacobs Apple Splash LR LR Classics Martinique