Marki » M » kwiatowe « Grupy

Malizia Bon Bons Oxygen Bubble Mirato dla kobiet

Malizia Bon Bons Oxygen Bubble Mirato dla kobiet

Mam: 1

Malizia Bon Bons Oxygen Bubble marki Mirato to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe.

Nuty kwiatowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Malizia Bon Bons Oxygen Bubble by Mirato.

Malizia Bon Bons Oxygen Bubble Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mirato Malizia Bon Bons Oxygen Bubble, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mirato Malizia Bon Bons Oxygen Bubble, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Malizia Bon Bons Oxygen Bubble marki Mirato. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Malizia Bon Bons Oxygen Bubble marki Mirato reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden Red Door Revealed Burberry Tender Touch Annick Goutal Gardenia Passion Ghost Ghost Cherish Victoria`s Secret Mood Yearn L`Erbolario Narciso Sublime Arrogance Arrogance Mix Melograno, Vite Lanvin Eclat d`Arpege Limited Edition Jovan White Musk Maitre Parfumeur et Gantier Jardin Blanc Annick Goutal Rose Splendide Jennica Fleur de Nacre