Marki » M » aromatyczno - owocowe « Grupy

Malizia Bon Bons Cherry Up Mirato dla kobiet

wiśniowy
migdałowy
orzechowy

Malizia Bon Bons Cherry Up marki Mirato to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak wiśnia.

Wiśnia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Malizia Bon Bons Cherry Up by Mirato.

Malizia Bon Bons Cherry Up Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mirato Malizia Bon Bons Cherry Up, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mirato Malizia Bon Bons Cherry Up, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Malizia Bon Bons Cherry Up marki Mirato. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Malizia Bon Bons Cherry Up marki Mirato reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Liz Claiborne Curve Connect for Women Biotherm Eau Pure Monotheme Fine Fragrances Venezia Macchia Mediterranea Oxbow Oxbow Essence de Surf Man Yves Rocher Neblina Six Scents Six Scents Series Two 6 Toga: Whiskey Caramelise Demeter Fragrance Fuzzy Navel Victoria`s Secret Strawberries and Champagne Mirato Malizia Bon Bons Pesca Pop Remy Latour Cigar Teufels Kuche Widow Queen Hilde Soliani Fraaagola Saalaaata