Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Mimmina Red Mimmina dla kobiet

Mimmina Red Mimmina dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 2

Mimmina Red marki Mimmina to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Mimmina Red został wydany w 1995 roku. Nutami głowy są grejpfrut, kolendra, bergamotka i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są morela, cynamon, brzoskwinia i jaśmin; nutami bazy są irys, drzewo sandałowe, wanilia i cedr.

Grejpfrut Kolendra Bergamotka Brazylijskie drzewo różane

Morela Cynamon Brzoskwinia Jaśmin

Irys Drzewo sandałowe Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mimmina Red by Mimmina.

Mimmina Red Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mimmina Mimmina Red, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mimmina Mimmina Red, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mimmina Red marki Mimmina. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mimmina Red marki Mimmina reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gabriela Sabatini Temperamento Victoria`s Secret Very Sexy Now 2006 Gres Cabotine Delight Nina Ricci Nina Gold Edition Shiseido Zen Summer Pacsun Kirra Yellow Melange Perfume Melange Solid Perfume Fruit Kylie Minogue Pink Sparkle Love & Toast Dew Blossom Gres Caline Blooming Moments Victoria`s Secret Sexy Little Things Noir Tease Lacoste Joy of Pink