Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Miałem: 1 Chcę: 2

tuberozowy
ozonowy
Mimmina Mimmina dla kobiet Zdjęcia

Mimmina marki Mimmina to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są melon i bergamotka; nutami serca są tuberoza, fiołek i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Melon Bergamotka

Tuberoza Fiołek Jaśmin

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mimmina by Mimmina.

Christian Lacroix

Mimmina Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mimmina Mimmina, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mimmina Mimmina, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mimmina marki Mimmina. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mimmina marki Mimmina reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari BLV Notte Pour Femme Lancome Magie (La Collection Fragrances) Marks and Spencer Autograph New York The Body Shop Neroli Jasmin Perfume Oil L`Artisan Parfumeur Vanilia Tocca Cleopatra Monsoon Monsoon Christina Aguilera Christina Aguilera by Night Franck Olivier Passion Extreme Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Lulu Castagnette Les Petites Folies 00:10 Nejma Nejma 3