Marki » M » orientalno - fougere « Grupy

True Grit Milton Lloyd dla mężczyzn

True Grit Milton Lloyd dla mężczyzn

skórzany

True Grit marki Milton Lloyd to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są cytryna, mandarynka i kolendra; nutami serca są labdanum, liść fiołka i rozmaryn; nutami bazy są ambra, skóra i cedr.

Cytryna Mandarynka Kolendra

Labdanum Liść fiołka Rozmaryn

Ambra Skóra Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about True Grit by Milton Lloyd.

True Grit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Milton Lloyd True Grit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Milton Lloyd True Grit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum True Grit marki Milton Lloyd. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu True Grit marki Milton Lloyd reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Puma Flowing Man Liz Claiborne Realities for Men Alviero Martini GeoBlack Man Alfred Dunhill Dunhill London Nobile 1942 Aqua Nobile Alain Delon Ad Alain Delon Classic Stephanie de Saint-Aignan Un The Au Sahara Playboy Playboy Vegas Jean Paul Gaultier Le Male Limited Edition 2009 Amouage The Library Collection Opus II CnR Create Capricorn for Men Jeanne Arthes Ice Breaker