Marki » M » drzewno - aromatyczne « Grupy

Miałem: 1 Chcę: 1

ziołowy
dymny
Oh, ooOoh ...oh Miller et Bertaux dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Oh, ooOoh ...oh marki Miller et Bertaux to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Oh, ooOoh ...oh został wydany w 2012 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak gorzka pomarańcza, jałowiec, dzięgiel, cedr virginia, sekwoja kalifornijska, labdanum, skóra, mech i konopie indyjskie.

Gorzka pomarańcza Jałowiec Dzięgiel Cedr Virginia Sekwoja kalifornijska Labdanum Skóra Mech Konopie indyjskie

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oh, ooOoh ...oh by Miller et Bertaux.

Oh, ooOoh ...oh Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Oh, ooOoh ...oh
Ależ to przyjemne!
Naturalne, powietrzno-mineralne perfumy.
Bardzo świeży, zielony, soczysty początek.
Potem stają się delikatnie drzewno-ziemiste, jakby lekko wetiwerowe.
Niestety, są bardzo ulotne.
Projekcja i trwałość - do niczego.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Miller et Bertaux Oh, ooOoh ...oh, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Miller et Bertaux Oh, ooOoh ...oh, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oh, ooOoh ...oh marki Miller et Bertaux. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oh, ooOoh ...oh marki Miller et Bertaux reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kinski Kinski L`Artisan Parfumeur Bois Farine Parfumerie Generale Bois Naufrage Ginestet Botrytis Diptyque Olene By Kilian Smoke for the Soul Juliette Has A Gun Not A Perfume Reminiscence Patchouli Byredo Pulp Yves Rocher Fraicheur Vegetale Cedre Bleu Amouage Memoir Man L`Artisan Parfumeur Dzing! Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Diptyque Tam Dao Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk The Vagabond Prince Enchanted Forest Michal Szulc Sale Perfume 01 Tom Ford Tuscan Leather Bvlgari Black Yves Rocher Neonatura Cocoon