Marki » M » drzewno - aromatyczne « Grupy

Oh, ooOoh ...oh Miller et Bertaux dla kobiet i mężczyzn

Oh, ooOoh ...oh Miller et Bertaux dla kobiet i mężczyzn

dymny
Oh, ooOoh ...oh Miller et Bertaux dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Oh, ooOoh ...oh marki Miller et Bertaux to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Oh, ooOoh ...oh został wydany w 2012 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak gorzka pomarańcza, jałowiec, dzięgiel, cedr virginia, sekwoja kalifornijska, labdanum, skóra, mech i konopie indyjskie.

Gorzka pomarańcza Jałowiec Dzięgiel Cedr Virginia Sekwoja kalifornijska Labdanum Skóra Mech Konopie indyjskie

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oh, ooOoh ...oh by Miller et Bertaux.

Oh, ooOoh ...oh Recenzje Perfum

Oh, ooOoh ...oh by Miller et Bertaux 4.33 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Miller et Bertaux Oh, ooOoh ...oh, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Miller et Bertaux Oh, ooOoh ...oh, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oh, ooOoh ...oh marki Miller et Bertaux. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oh, ooOoh ...oh marki Miller et Bertaux reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Donna Karan DKNY Be Delicious Men Burberry Burberry Men Roberto Cavalli Roberto Cavalli Man Alfred Dunhill X-Centric Paco Rabanne Ultraviolet Man Aurore Borealis Edition Aveda Yatra Aveda Chakra 4 Fulfillment Victoria`s Secret Very Sexy Dare Jeanne Arthes Cobra for Him Version Inedite Mark Buxton Wood & Absinth Azzaro Pure Vetiver Strange Invisible Perfumes Atlantic