Marki » M » aromatyczno - zielone « Grupy

Miałem: 1

ziołowy
L’eau de parfum #3 Green, green and green Miller et Bertaux dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

L’eau de parfum #3 Green, green and green marki Miller et Bertaux to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. L’eau de parfum #3 Green, green and green został wydany w latach 1990's. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, jaśmin, cedr virginia, kolendra, werbena cytrynowa, liść laurowy i mastyks.

Wetyweria Jaśmin Cedr Virginia Kolendra Werbena cytrynowa Liść laurowy Mastyks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L’eau de parfum #3 Green, green and green by Miller et Bertaux.

Green

L’eau de parfum #3 Green, green and green Recenzje Perfum

dolce vita
dolce vita

Piękny, optymistyczny, organicznie świeży, figlarny bo pojawia się i znika wszędzie tam, gdzie się znajdziemy :)
Jeden z najlepszych świeżaków jakie poznałam. Dziewiczo świeży i jak u Magdy rozgniecione, soczyste listki.

Na upalne dni doskonały, potrafi też zaskoczyć jesienią.
Żaden z wymienionych składników nie był dla mnie rozpoznawalny ale całość tworzy przepiękny, zielony,soczysty bukiet.
Trwałość i projekcja dobra.
Polecam wielbicielom czystych,zdrowych roślin :)

Magda14012
Magda14012

Dałabym sobie palec uciąć, że czuję listki bazylii. Optymistyczny, zielony koktail. Bardzo dobra projekcja. Myślę, że w upalne letnie dni daje upragnione odświeżenie. Polecam do testów wszystkim, którzy doceniają rozgniecione zielone listki, krzaczory i niekoniecznie muszą latem pachnieć cytrusowo

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Miller et Bertaux L’eau de parfum #3 Green, green and green, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Miller et Bertaux L’eau de parfum #3 Green, green and green, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L’eau de parfum #3 Green, green and green marki Miller et Bertaux. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L’eau de parfum #3 Green, green and green marki Miller et Bertaux reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Liz Claiborne Curve for Men L`Occitane en Provence The Vert  (Green Tea) Guy Laroche Horizon Halston Halston 1-12 Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Green Tea & Bamboo L`Erbolario Mirto Nina Ricci Signoricci Jalaine Green Tea Demeter Fragrance Always Calm Thymes Lavender Smell Bent Saddle Warmer Adolfo Dominguez Te Verde