Marki » M » drzewno - aromatyczne « Grupy

In, Miller et Bertaux dla kobiet i mężczyzn

In, Miller et Bertaux dla kobiet i mężczyzn

In, marki Miller et Bertaux to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. In, został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są elemi, ambra i piżmo; nutami serca są bergamotka, lima i cedr; nutami bazy są imbir i kumbaru.

Elemi Ambra Piżmo

Bergamotka Lima Cedr

Imbir Kumbaru

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about In, by Miller et Bertaux.

Akkad

In, Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Miller et Bertaux In,, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Miller et Bertaux In,, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum In, marki Miller et Bertaux. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu In, marki Miller et Bertaux reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Ralph Lauren Polo Black Parfums Elite Elite Model Attitude for Him Donna Karan DKNY Be Delicious Art Men Montblanc Homme Exceptionnel Comme des Garcons Comme Des Garcons Series 4 Cologne : Vettiveru S.T. Dupont Essence Pure Pour Homme Jacques Fath Yang Lorenzo Siena Palio Alfred Dunhill Dunhill Black Norma Kamali Ceremony Rasasi Ambition Platinum J Mix 18