Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Bois de Gaiac et Poire Miller et Bertaux dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

migdałowy
Bois de Gaiac et Poire Miller et Bertaux dla kobiet Zdjęcia

Bois de Gaiac et Poire marki Miller et Bertaux to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Bois de Gaiac et Poire został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, drzewo gwajakowe, cynamon, cytryna amalfi, mandarynka, heliotrop, róża, migdał i gruszka.

Jaśmin Drzewo gwajakowe Cynamon Cytryna Amalfi Mandarynka Heliotrop Róża Migdał Gruszka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bois de Gaiac et Poire by Miller et Bertaux.

J`Aime La Nuit

Bois de Gaiac et Poire Recenzje Perfum

Tytułowego drewna nie wyczuwam wcale - dominuje słodka, wręcz syropowa gruszka, później pojawia się nieco mydła i pudru. Baza jest blada z jakąś dziwną nutą przypominającą oud. Trwałość średnia, kilkugodzinna.

Bois de Gaiac et Poire by Miller et Bertaux 4.50 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Miller et Bertaux Bois de Gaiac et Poire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Miller et Bertaux Bois de Gaiac et Poire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bois de Gaiac et Poire marki Miller et Bertaux. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bois de Gaiac et Poire marki Miller et Bertaux reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Emanuel Ungaro Apparition Ghost Ghost Deep Night Jil Sander Sun Delight Yves Saint Laurent Elle Intense Eau de Parfum Nina Ricci Nina Gold Edition Mila Schön Mila Schön Gres Cabotine Aquarelle L`Artisan Parfumeur Mure Et Musc Extrait de Parfum Franck Olivier Blue Tsi-La Organic Saqui Demeter Fragrance Apple Blossom Arno Sorel Sham'n Love