Marki » M » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

A Quiet Morning Miller et Bertaux dla kobiet i mężczyzn

A Quiet Morning Miller et Bertaux dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 4

skórzany

A Quiet Morning marki Miller et Bertaux to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. A Quiet Morning został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak szafran, ostryż, ryż, liść palmy, kwiat pomarańczy, drzewo sandałowe i cedr.

Szafran Ostryż Ryż Liść palmy Kwiat pomarańczy Drzewo sandałowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about A Quiet Morning by Miller et Bertaux.

Lumiere Blanche

A Quiet Morning Recenzje Perfum

Magda14012
Magda14012

Leniwy i zaspany ten poranek. Otulający, ciepły i czuły. Szafran obecny jest od samego początku i dominuje, ryż, drzewo sandałowe nadają specyficzny nastrój bliskości, przytulności. To taki poranek, gdy nigdzie się nie spieszymy, jesteśmy jeszcze senni, zawieszeni między snem a nowym dniem.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Miller et Bertaux A Quiet Morning, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Miller et Bertaux A Quiet Morning, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum A Quiet Morning marki Miller et Bertaux. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu A Quiet Morning marki Miller et Bertaux reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Profumum Roma Victrix Profumum Roma Olibanum Byredo M/Mink Frederic Malle Vetiver Extraordinaire Donna Karan Black Cashmere Robert Piguet Bandit Serge Lutens Iris Silver Mist Byredo Seven Veils Profumum Roma Confetto Isabey Isabey L'ambre de Carthage Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Amouage Amouage Epic Woman Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge L`Artisan Parfumeur Bois Farine Bond No 9 New Haarlem Olivier Durbano Black Tourmaline Gucci Gucci pour Homme Frapin 1270 Nasomatto Black Afgano