Marki » M » kwiatowo - zielone « Grupy

Verger Miller Harris dla kobiet i mężczyzn

Verger Miller Harris dla kobiet i mężczyzn

Verger Miller Harris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Verger Miller Harris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Verger marki Miller Harris to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Verger został wydany w 2013 roku. Nutę głowy stanowi jabłko; nutami serca są róża damasceńska, bazylia i zielone liście; nutą bazy jest wetyweria.

Jabłko

Róża damasceńska Bazylia Zielone liście

Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Verger by Miller Harris.

Verger Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Miller Harris Verger, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Miller Harris Verger, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Verger marki Miller Harris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Verger marki Miller Harris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Hermes Hiris Celine Celine Sensual Summer Cerruti Cerruti 1881 Eau d'Ete Jo Malone White Jasmine & Mint Givenchy Insence Ultramarine Ice Cube Pierre Balmain Vent Vert Katie Price aka Jordan Besotted Miller Harris Fleur du Matin Guerlain Purple Fantasy Ayala Moriel Viola La Bouquetiere La Narratrice Royal Apothic Japonesque