Marki » M » szyprowe « Grupy

Terre de Bois Miller Harris dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1 Chcę: 1 Ukochany zapach: 1

ziołowy
Terre de Bois Miller Harris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Terre de Bois marki Miller Harris to szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Terre de Bois został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Lyn Harris. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, paczula, wata cukrowa, jałowiec, galbanum, szałwia muszkatołowa, werbena cytrynowa, szałwia, wetyweria, przyprawy i cytrusy.

Ambra Paczula Wata cukrowa Jałowiec Galbanum Szałwia muszkatołowa Werbena cytrynowa Szałwia Wetyweria Przyprawy Cytrusy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Terre de Bois by Miller Harris.

Terre de Bois Recenzje Perfum

Winfryda
Winfryda

Zamówiłam próbkę tego zapachu, bo spodobał mi się opis. I pokochałam go. Teraz mam flakon.
Kompozycja otwiera się nieco ostro, pieprznie z nutą wetiweru i posmakiem cytrusów. Z czasem wygładza się i staje się bliskoskórna. W nutach serca czuć werbenę, jałowiec, wetiwer. Zapach jest ziołowy i nieco ziemisty, ale jednocześnie wygładzony słodkawą nutą. Zdecydowanie rześki. Baza jest żywiczno-słodkawa, wciąż z nutą wetiweru i przypraw.
Zapach nie wywołuje wow, ale jest zdecydowanie ładny, otulający i kojący. Mój faworyt do noszenia na co dzień wiosną i jesienią. Trwałość różna - zależna od dnia, potrafi się utrzymać nawet ponad 12 h, ale projekcję ma łagodną.
Co do płci - trudno mi go określić. Kwalifikowany jako uniseks, dla mnie z przechyłem na stronę damską.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Miller Harris Terre de Bois, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Miller Harris Terre de Bois, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Terre de Bois marki Miller Harris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Terre de Bois marki Miller Harris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Courreges Eau de Courreges Chanel Pour Monsieur Solange Azagury-Partridge Cosmic Revlon Flair Halston Halston Z Jardin de France Chypre Liz Claiborne Claiborne for Men Paloma Picasso Mon Parfum Avon True Force Detaille Aeroplane Amouage The Library Collection Opus I Schiaparelli Snuff