Marki » M » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Terre d'Iris Miller Harris dla kobiet

Terre d'Iris Miller Harris dla kobiet

Terre d'Iris marki Miller Harris to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka i gorzka pomarańcza; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, rozmaryn, szałwia i róża; nutami bazy są i irys, paczula, mech dębowy, jodła, Żywica i irys.

Bergamotka Gorzka pomarańcza

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Rozmaryn Szałwia Róża

Irys Paczula Mech dębowy Jodła Żywica Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Terre d'Iris by Miller Harris.

Terre d'Iris Recenzje Perfum

Tsukichan
Tsukichan

Miller Harris robi perfumy, które jakoś początkowo nie robią niby większego wrażenia, ale wąchane po kilkunastu minutach, zaczynają przyciągać i niemal uzależniać.

Terre d'Iris zrobiony jest w typowum dla perfumiarki Lynn Harris minimalistycznym stylu. Pierwsze psiknięcie- wyczuwam głównie nieco vintagowe cytrusy i lekkie rozczarowanie, bo nie ma wystarczająco irysa.

15 minut później, na skórze pojawia się cudowny, musujący, wibrujący irys o delikatnych płatkach. Wciążjednak w tle- irys nigdy nie będzie tu grał głównej roli. Kryje się za mchem, szałwią, drzewami, nutami ziołowymi i. Jest zdecydowanie wyczuwalny, ale nie w sposób, który prezentuje wiele innych irysowych zapachów (Infusion d'Iris czy Iris Silver Mist chociażby). To dziwny zapach- niby świeży, a jednocześnie nieco mglisty i melancholijny, ale przy tym radosny- przychodzą mi do głowy same sprzeczne określenia.

Bardzo cenię, bo to inny irys niż te, które to tej pory znałam (pudrowe, ziemiste lub marchewkowe :))

Początek irysowo - drzewny, irys jest tutaj wybitnie w wydaniu kwiatowym, a nie kłącza, bo zapach jest lekko wilgotny i zimny. Dość szybko się ociepla, do kwiatu dołącza kłącze i robi się miękko i pudrowo.

Dobry zapach, o niezłej trwałości, ale podobnych zapachów irysowo - pudrzanych jest sporo, czasem dużo ładniejszych, więc serca mi nie podbił.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Miller Harris Terre d'Iris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Miller Harris Terre d'Iris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Terre d'Iris marki Miller Harris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Terre d'Iris marki Miller Harris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Givenchy Ange ou Demon Tendre Nina Ricci Deci Dela Sean John Unforgivable Women Black Prince Matchabelli Cachet Gucci L'Arte di Gucci Perfumer`s Workshop Samba Nova Le Labo Iris 39 DSH Perfumes Minuit Oleg Cassini Black Tie Giorgio Valenti Rose Noire Absolue Jacomo Coeur de Parfum / Parfum Rare Faberlic Alatau