Marki » M » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Terre d'Iris Miller Harris dla kobiet

Terre d'Iris Miller Harris dla kobiet

Terre d'Iris marki Miller Harris to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka i gorzka pomarańcza; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, rozmaryn, szałwia i róża; nutami bazy są i irys, paczula, mech dębowy, jodła, Żywica i irys.

Bergamotka Gorzka pomarańcza

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Rozmaryn Szałwia Róża

Irys Paczula Mech dębowy Jodła Żywica Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Terre d'Iris by Miller Harris.

Terre d'Iris Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Miller Harris Terre d'Iris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Miller Harris Terre d'Iris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Terre d'Iris marki Miller Harris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Terre d'Iris marki Miller Harris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Christian Dior Diorella Paloma Picasso Paloma Picasso Christian Dior Miss Dior Cherie 2007 Cerruti Cerruti 1881 Lumieres d`Ete Clinique Aromatics Elixir Sheer Velvet Philtre Sensuel Fendi Palazzo Fendi Eau de Toilette Ines de la Fressange Ines de la Fressange 2004 Corine de Farme Ibiza Night Arno Sorel Mitsy Lancetti Madame Faberlic Alatau Maison Francis Kurkdjian Elle 25