Marki » M » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Terre d'Iris Miller Harris dla kobiet

Terre d'Iris Miller Harris dla kobiet

Terre d'Iris marki Miller Harris to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka i gorzka pomarańcza; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, rozmaryn, szałwia i róża; nutami bazy są i irys, paczula, mech dębowy, jodła, Żywica i irys.

Bergamotka Gorzka pomarańcza

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Rozmaryn Szałwia Róża

Irys Paczula Mech dębowy Jodła Żywica Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Terre d'Iris by Miller Harris.

Terre d'Iris Recenzje Perfum

Początek irysowo - drzewny, irys jest tutaj wybitnie w wydaniu kwiatowym, a nie kłącza, bo zapach jest lekko wilgotny i zimny. Dość szybko się ociepla, do kwiatu dołącza kłącze i robi się miękko i pudrowo.

Dobry zapach, o niezłej trwałości, ale podobnych zapachów irysowo - pudrzanych jest sporo, czasem dużo ładniejszych, więc serca mi nie podbił.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Miller Harris Terre d'Iris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Miller Harris Terre d'Iris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Terre d'Iris marki Miller Harris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Terre d'Iris marki Miller Harris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Estée Lauder Knowing Davidoff Echo Woman Serge Lutens Daim Blond Sisley Soir de Lune Chanel Chance Eau de Toilette Escada Escada 2005 Chanel Chance Eau Fraiche Clarins Sunshine Fragrance Sisley Eau du Soir 2007 Creed Feuille Verte Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorella Jean Patou Cocktail