Marki » M » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Terre d'Iris Miller Harris dla kobiet

Terre d'Iris Miller Harris dla kobiet

Terre d'Iris marki Miller Harris to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka i gorzka pomarańcza; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, rozmaryn, szałwia i róża; nutami bazy są i irys, paczula, mech dębowy, jodła, Żywica i irys.

Bergamotka Gorzka pomarańcza

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Rozmaryn Szałwia Róża

Irys Paczula Mech dębowy Jodła Żywica Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Terre d'Iris by Miller Harris.

Terre d'Iris Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Miller Harris Terre d'Iris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Miller Harris Terre d'Iris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Terre d'Iris marki Miller Harris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Terre d'Iris marki Miller Harris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Davidoff Echo Woman Bond No 9 Bryant Park Givenchy Ange ou Demon Tendre Jean-Louis Scherrer S de Scherrer Lancetti Lancetti Femme Il Profvmo Coquelicot Germaine Monteil Royal Secret Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Femme Roberta di Camerino L`Uomo R Bourjois Kobako DSH Perfumes Parfum de Grasse DSH Perfumes Rose Vert