Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Tangerine Vert Miller Harris dla kobiet i mężczyzn

Tangerine Vert Miller Harris dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Tangerine Vert Miller Harris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tangerine Vert Miller Harris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tangerine Vert Miller Harris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tangerine Vert Miller Harris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Tangerine Vert marki Miller Harris to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Tangerine Vert został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Lyn Harris. Nutami głowy są tangeryna, grejpfrut i cytryna; nutami serca są geranium, kwiat pomarańczy i majeranek; nutami bazy są mech dębowy, piżmo i cedr.

Tangeryna Grejpfrut Cytryna

Geranium Kwiat pomarańczy Majeranek

mech dębowy Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tangerine Vert by Miller Harris.

Tangerine Vert Recenzje Perfum

kasienka
kasienka

Aromatyczne, soczyste i pełne słońca owoce cytrusowe przełamane lekką goryczką, w której nie ma grama syntetyczności.Momentami może zbyt dosłowne i zbyt realistyczne, ale jakże mocno orzeźwiające, energetyzujące i poprawiająca samopoczucie.
Dla mnie to numer jeden wśród tzw.zapachów dopingujących.
Dla wielbicieli sporej dawki życiodajnych cytrusów i nie tylko.
Projekcja i trwałość bez zarzutu. Polecam choćby testy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Miller Harris Tangerine Vert, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Miller Harris Tangerine Vert, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tangerine Vert marki Miller Harris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tangerine Vert marki Miller Harris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Carolina Herrera 212 Men on Ice 2006 Mexx Fly High Man Guess Guess Man Elizabeth Arden Iced Green Tea Diptyque L'Eau de Neroli Kenzo Power Cologne O Boticario Homme.com Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche Keiko Mecheri Les Nuits D'Izu Acqua di Parma Essenza di Colonia Dorin Roses des Vents Nord Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale