Marki » M » orientalne « Grupy

Piment des Baies Miller Harris dla kobiet

Piment des Baies Miller Harris dla kobiet

Piment des Baies Miller Harris dla kobiet Zdjęcia

Piment des Baies marki Miller Harris to orientalne perfumy dla kobiet. Piment des Baies został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Lyn Harris. Nutami głowy są pomarańcza, estragon, kminek i bergamotka; nutami serca są piwonia i dzięgiel; nutami bazy są irys, drzewo sandałowe i madagaskarska wanilia.

Pomarańcza Estragon Kminek Bergamotka

Piwonia Dzięgiel

Irys Drzewo sandałowe Madagaskarska wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Piment des Baies by Miller Harris.

Piment des Baies Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Miller Harris Piment des Baies, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Miller Harris Piment des Baies, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Piment des Baies marki Miller Harris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Piment des Baies marki Miller Harris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Bond No 9 Fire Island Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Crystal Woman Ayala Moriel Gigi Escentric Molecules Molecule 02 Yves Rocher Aztek Coty Raw Vanilla Nina Ricci Phileas Nez a Nez L’Hetre Reve L`Occitane en Provence Labdanum de Seville Rasasi Oudh al Suifi Ava Luxe Ambre Fonce Omnia Profumi Ambra