Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Le Petit Grain Miller Harris dla kobiet i mężczyzn

Le Petit Grain Miller Harris dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 3

Le Petit Grain Miller Harris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Le Petit Grain Miller Harris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Le Petit Grain marki Miller Harris to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Le Petit Grain został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Lyn Harris. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, pomarańcza, petitgrain, dzięgiel, rozmaryn, kminek, estragon i lawenda; nutą serca jest kwiat pomarańczy; nutami bazy są mech dębowy, wetyweria i paczula.

Bergamotka Cytryna Amalfi Pomarańcza Petitgrain Dzięgiel Rozmaryn Kminek Estragon Lawenda

Kwiat pomarańczy

Mech dębowy Wetyweria Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Petit Grain by Miller Harris.

Le Petit Grain Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Miller Harris Le Petit Grain, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Miller Harris Le Petit Grain, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Petit Grain marki Miller Harris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Petit Grain marki Miller Harris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Bergamotto Marino Calvin Klein Ck One Electric Dolce&Gabbana Light Blue pour Homme Davidoff Echo Summer Fizz Campos de Ibiza Mandarina Air-Val International Winnie The Pooh Rochas Eau de Rochas Bensimon Cologne Bensimon 2005 Yves Rocher Antartic Bath and Body Works White Citrus Maitre Parfumeur et Gantier Eau Pour Le Jeune Homme Potter & Moore Bergamot and Green Ginger