Marki » M » orientalno - drzewne « Grupy

L`Air de Rien Miller Harris dla kobiet

L`Air de Rien Miller Harris dla kobiet

Mam: 1

L`Air de Rien Miller Harris dla kobiet Zdjęcia L`Air de Rien Miller Harris dla kobiet Zdjęcia

L`Air de Rien marki Miller Harris to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. L`Air de Rien został wydany w 2006 roku. Nutę głowy stanowi neroli; nutami serca są paczula i mech dębowy; nutami bazy są ambra, piżmo i wanilia.

Neroli

Paczula mech dębowy

Ambra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Air de Rien by Miller Harris.

L`Air de Rien Recenzje Perfum

Spore rozczarowanie. Ma opinię zmysłowego, piżmowego brudasa – na mnie to delikatne piżemko, przypominające niemowlęcy puder. Może gdzieś tam jest lekko spocona, niegrzeczna nuta, ale chyba bardziej ją sobie wmawiam niż rzeczywiście czuję.

zanzibar37
zanzibar37

Kompletnie nic,niestety....
Nastawiona pozytywnie spisem nut,po pierwszych testach byłam mocno skołowana.Spis nijak miał się do tego co czułam (a raczej usiłowałam):zapach ulotnił się ze mnie prawie po angielsku (prawie,bo została nuta lakieru do włosów+puder dla dzieci).Początek lekko dymny ale duszący,a potem.. No właśnie,potem nic,jak nawzwa wskazuje. Szkoda

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Miller Harris L`Air de Rien, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Miller Harris L`Air de Rien, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Air de Rien marki Miller Harris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Air de Rien marki Miller Harris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Prada Prada (Amber) Tann Rokka Aki Giorgio Armani Sensi Jewel Givenchy Pi Metallic Collector Adidas Adidas Victory League L`Artisan Parfumeur Passage d'Enfer Reminiscence Patchouli Frederic Malle Vetiver Extraordinaire DSH Perfumes Three Kings Avon Outspoken by Fergie Rasasi Oudh al Mithali Chantecaille Kalimantan