Marki » M » kwiatowo - zielone « Grupy

Jasmin Vert Miller Harris dla kobiet

żółtych kwiatów
ozonowy
Jasmin Vert Miller Harris dla kobiet Zdjęcia

Jasmin Vert marki Miller Harris to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Nutami głowy są grejpfrut, mandarynka i gruszka; nutami serca są jaśmin, narcyz i liść czarnej porzeczki; nutami bazy są drzewo sandałowe, liść fiołka i siano.

Grejpfrut Mandarynka Gruszka

Jaśmin Narcyz Liść czarnej porzeczki

Drzewo sandałowe Liść fiołka Siano

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jasmin Vert by Miller Harris.

Jasmin Vert Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Miller Harris Jasmin Vert, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Miller Harris Jasmin Vert, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jasmin Vert marki Miller Harris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jasmin Vert marki Miller Harris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
CB I Hate Perfume I am a Dandelion L`Occitane en Provence The Vert a la Menthe (Green Tea with Mint) L`Artisan Parfumeur Fleur de Liane Gap Gap Blue No.655 For Her Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1  Leaves: Mint Penhaligon`s Bluebell Miller Harris Fleur du Matin Guerlain Les Voyages Olfactifs 03 Paris-Tokyo Demeter Fragrance Always Happy James Heeley Iris de Nuit Cale Fragranze d’Autore Ozio Nicolai Parfumeur Createur Mimosaique