Marki » M » kwiatowo - zielone « Grupy

Jasmin Vert Miller Harris dla kobiet

żółtych kwiatów
ozonowy
Jasmin Vert Miller Harris dla kobiet Zdjęcia

Jasmin Vert marki Miller Harris to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Nutami głowy są grejpfrut, mandarynka i gruszka; nutami serca są jaśmin, narcyz i liść czarnej porzeczki; nutami bazy są drzewo sandałowe, liść fiołka i siano.

Grejpfrut Mandarynka Gruszka

Jaśmin Narcyz Liść czarnej porzeczki

Drzewo sandałowe Liść fiołka Siano

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jasmin Vert by Miller Harris.

Jasmin Vert Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Miller Harris Jasmin Vert, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Miller Harris Jasmin Vert, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jasmin Vert marki Miller Harris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jasmin Vert marki Miller Harris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Carolina Herrera AquaFlore Cerruti Cerruti 1881 Eau d'Ete Benetton B. United Jeans Woman Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition Parfums DelRae Debut Jil Sander Style Pastels Tender Green Tartine et Chocolat Eau d`Amour pour Maman Fragonard Eau de Bonheur James Heeley Iris de Nuit Damien Bash Parfum Lucifer No.2 Yves Rocher Ode a la Vie Dana Zig Zag