Marki » M » kwiatowe « Grupy

Geranium Bourbon Miller Harris dla kobiet

Geranium Bourbon Miller Harris dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

ziołowy

Geranium Bourbon marki Miller Harris to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są palmarosa, liść czarnej porzeczki i geranium; nutami serca są fiołek, róża i czarny pieprz; nutami bazy są wanilia, ambra i paczula.

Palmarosa Liść czarnej porzeczki Geranium

Fiołek Róża Czarny pieprz

Wanilia Ambra Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Geranium Bourbon by Miller Harris.

Geranium odorata

Geranium Bourbon Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Miller Harris Geranium Bourbon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Miller Harris Geranium Bourbon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Geranium Bourbon marki Miller Harris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Geranium Bourbon marki Miller Harris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Miracle So Magic! Cacharel Eden Vera Wang Sheer Veil Ted Lapidus Lovely Fantasme Molinard Bois Fleuri Essentially Me Kuan Yin Lili Bermuda Pink Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Josephine Jonquille John Galliano John Galliano Eau de Toilette Ben Sherman Live Forever Guerlain Idylle Eau de toilette Issey Miyake L’Eau d’Issey Noir Absolu