Marki » M » kwiatowe « Grupy

Geranium Bourbon Miller Harris dla kobiet

Geranium Bourbon Miller Harris dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

ziołowy

Geranium Bourbon marki Miller Harris to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są palmarosa, liść czarnej porzeczki i geranium; nutami serca są fiołek, róża i czarny pieprz; nutami bazy są wanilia, ambra i paczula.

Palmarosa Liść czarnej porzeczki Geranium

Fiołek Róża Czarny pieprz

Wanilia Ambra Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Geranium Bourbon by Miller Harris.

Geranium odorata

Geranium Bourbon Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Miller Harris Geranium Bourbon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Miller Harris Geranium Bourbon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Geranium Bourbon marki Miller Harris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Geranium Bourbon marki Miller Harris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guy Laroche Fidji Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Dis Moi, Miroir Clean Clean Shower Fresh Yves Rocher Tendre Jasmin Lise Watier Ivresse Nautica My Voyage GianMarco Venturi GMV Donna Regency Cosmetics Sultre Antonia`s Flowers Antonia's Flowers Givenchy Harvest 2009 Very Irresistible Rose Centifolia Lucienne Von Doz Lucienne Jeanne Arthes Boum Savon