Marki » M » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Fleurs de Sel Miller Harris dla kobiet

Fleurs de Sel Miller Harris dla kobiet

ziołowy
słony

Fleurs de Sel marki Miller Harris to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Fleurs de Sel został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są rozmaryn, tymianek, szałwia muszkatołowa, dzięgiel i sól; nutami serca są irys, róża i narcyz; nutami bazy są skóra, ambra, mech dębowy i wetyweria.

Rozmaryn Tymianek Szałwia muszkatołowa Dzięgiel Sól

Irys Róża Narcyz

Skóra Ambra mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleurs de Sel by Miller Harris.

Fleurs de Sel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Miller Harris Fleurs de Sel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Miller Harris Fleurs de Sel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleurs de Sel marki Miller Harris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleurs de Sel marki Miller Harris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Clinique Clinique Happy Heart Emanuel Ungaro Diva Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Pierre Cardin Rose by Cardin Carven Ma Griffe Luciano Soprani Strass Tommy Hilfiger Hilfiger Woman Roxana Illuminated Perfume Gracing the Dawn O Boticario Accordes Harmonia Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Lapsang Su Chong Jean Patou Cocktail Galimard Yavana