Marki » M » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Fleurs de Sel Miller Harris dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

ziołowy
słony

Fleurs de Sel marki Miller Harris to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Fleurs de Sel został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są rozmaryn, tymianek, szałwia muszkatołowa, dzięgiel i sól; nutami serca są irys, róża i narcyz; nutami bazy są skóra, ambra, mech dębowy i wetyweria.

Rozmaryn Tymianek Szałwia muszkatołowa Dzięgiel Sól

Irys Róża Narcyz

Skóra Ambra mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleurs de Sel by Miller Harris.

Fleurs de Sel Recenzje Perfum

Fleurs de Sel by Miller Harris 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Miller Harris Fleurs de Sel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Miller Harris Fleurs de Sel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleurs de Sel marki Miller Harris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleurs de Sel marki Miller Harris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Hermes 24 Faubourg Sisley Eau de Campagne Jean Patou Enjoy Memo Lalibela David Yurman David Yurman Fragrance Carven Monsieur Carven Macal Palma Scent of Dubrovnik Penhaligon`s Victorian Posy Jessica Simpson Fancy Nights Laura Ashley Laura Ashley No. 1 Giorgio Valenti Rose Noire Absolue Saffron James 'Ume