Marki » M » kwiatowo - zielone « Grupy

Fleur du Matin Miller Harris dla kobiet i mężczyzn

Fleur du Matin Miller Harris dla kobiet i mężczyzn

Fleur du Matin marki Miller Harris to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak sosna, majeranek, wiciokrzew, jaśmin, neroli, galbanum, bazylia, grejpfrut i cytryna amalfi.

Sosna Majeranek Wiciokrzew Jaśmin Neroli Galbanum Bazylia Grejpfrut Cytryna Amalfi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur du Matin by Miller Harris.

Eau de Gentiane Blanche
Les Creations de Monsieur Dior Diorella

Fleur du Matin Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Fleur du Matin jest lekki i zdecydowanie niskokaloryczny, a zaczyna się zielono-szyprowo i trochę kolońsko (cytrynowo) - nieco w stylu vintage. Z czasem łagodnieje i staje się bardziej kwiatowy, i bardziej nudny :)
Świeża, cytrynowa szyprowość, a następnie wyraźny wicikorzew sprawiają, że Fleur du Matin przypomina mi nową wersję Diorelli (Les Creations de Monsieur Dior).
Zdecydowanie dzienny zapach, i raczej letni.
Słaba projekcja.

A_november
A_november

Ostatnio mam niesamowite szczęście do zielonych, świeżych zapachów :)
Ten tu oczarował mnie do tego stopnia ze po kilkunastu minutach od użycia muszę (z tego też względu nie wypowiem się co do trwałości, projekcja za to mocno przyzwoita), ale po po prostu muszę napisać jaki jest świetny.
Zaczyna się nutą słodko-gorzkawych zielonych gałązek. Po użyciu sprawdzałam co jest w nutach, ale zapach jest super skomponowany i nie wybija się ani bazylia, ani majeranek (a miałam pewne obawy...., nic z tych rzeczy, żadna tam szuflada z przyprawami, żadna grządka z ziołami...) to coś innego, coś z pięknej łąki, może z lasu, coś co znam ale co jest wyjątkowo ciekawe i nieoczywiste w odbiorze. Cytrusy niby są, ale jakby ich nie było, amalfi to nie jest cytryna jaką znamy..
Tak pachnie Zaczarowany Ogród, może nawet Zaczarowany Las... bajeczny, klimatyczny, z nimfami lub innymi zjawami... Zielony, szmaragdowy, seledynowy, mieniący się wszelkimi odcieniami... Nimfy biegają łapiąc pierwsze słoneczne promienie i krople rosy o świcie, powietrze drży od nadchodzącego upału, w powietrzu słychać owady, ptaki zaczynają swoje nawoływania, cała przyroda oczekuje tego co się wydarzy...
A to będzie wyjątkowy dzień.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Miller Harris Fleur du Matin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Miller Harris Fleur du Matin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur du Matin marki Miller Harris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur du Matin marki Miller Harris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Guerlain Too Much? Elizabeth Arden Eau Fraiche The Body Shop Japanese Cherry Blossom Eau de Toilette Oscar de la Renta Volupte Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Gardenia Weil Eau de Weil Tocca Aqua Profumata Amalfi Smell Bent Little Miss Panda CB I Hate Perfume M4 A Room With A View D.S. & Durga Siberian Snow D.S. & Durga Rosa Americana Strange Invisible Perfumes Fair Verona